Badania kierowców

 

 

Moja pracownia psychologiczna realizuje zadania w zakresie diagnostyki i orzecznictwa psychologicznego, między innymi w obszarze badania kierowców. Została pozytywnie zweryfikowana i wpisana do rejestru Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 12/2014 jako jednostka uprawniona do wykonywania specjalistycznych badań z zakresu psychologii transportu. Oferujemy dokładne badania psychotechniczne kierowców. Pracownia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt pomiarowy oraz profesjonalny zestaw testów psychologicznych.

 

Jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz ukończyłem podyplomowe studia z zakresu psychologii transportu na Uniwersytecie Warszawskim. Zostałem wpisany do ewidencji psychologów uprawnionych do badania kierowców, prowadzonej przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 246/P.

 

Przeprowadzając badania psychologiczne kierowców, zapewniam profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta, a także komfortowe warunki badania. Jeżeli chcą Państwo, abym, w ramach stałej współpracy, wykonywał psychotesty dla kierowców cena, jak i inne warunki, ustalimy indywidualnie, tak, aby były korzystne dla obu stron.

 

Pracownia czynna jest codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 21:00. Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu :+ 48 515 76 28 48
Inne terminy (także weekend) po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

MOŻLIWOŚĆ WYKONYWANIA BADAŃ W GODZINACH WIECZORNYCH ORAZ W SOBOTĘ I NIEDZIELĘ – po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

 

ZAKRES BADAŃ

 

Pracownia psychologiczna prowadzi psychotesty dla:

 

  • kandydatów na kierowców i kierowców
  • Kandydatów na instruktorów i instruktorów nauki jazdy
  • Kandydatów na egzaminatorów i egzaminatorów nauki jazdy
  • Osób skierowanych przez Policję za:- przekroczenie 24 punktów karnych;- prowadzenie pojazdu silnikowego pod wpływem alkoholu lub innych środków;- spowodowanie wypadku drogowego;

PRZYGOTOWANIE DO BADANIA

 

Wymagane dokumenty:

 

  • Dowód osobisty lub paszport
  • Prawo jazdy w przypadku kierowców
  • Skierowanie na badanie wydane przez policję, lekarza lub pracodawcę

 

Dodatkowo:

 

  • Okulary (jeśli badany ich używa)
  • Dane do wystawienia rachunku – w przypadku gdy skierowanie wydał pracodawca

 

Stan badanego:
Osoba odbywająca psychotesty dla kierowców powinna być wypoczęta, bez oznak spożycia alkoholu ani środka o podobnym działaniu. Zmęczenie, choroba lub złe samopoczucie mogą stanowić czynnik wpływający na wyniki uzyskiwane przez badanego.
Jestem w stanie przeprowadzać zarówno badania indywidualne, jak i grupowe.

LKW beim Fahren - psychotesty dla kierowców

Krzysztof Gawroński – ZnanyLekarz.pl